نتایج جستجو برای عبارت :

راز (راندا برن)

راز نام کتابی به قلم راندا برن است و احتمالاً شما هم نام آن را شنیده‌اید. کتابی که در باب قانون جذب و رسیدن به آرزوها و اهداف شما راهنمایی‌تان می‌کند. کتابی که در سال 2006 به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب تابستان و پاییز سال شناخته شد و مخاطبین بسیاری داشت. کتاب راز در حقیقت برگرفته از مستندی به همین نام است و در سراسر این مستند به اهمیت قانون جذب اشاره می‌شود. قدرتی که دررسیدن افراد به آرزوهایشان کمک می‌کند و در بحث ارادۀ آزاد انسان در تعیین سرنو
یکسال پیش همه زندگیم از هم فروپاشید. سخت کار میکردم. پدرم در همان ایام به طور ناگهانی فوت کرد و رابطه روحی عاطفی ام با همکاران و عزیزانم آشفته و پریشان شد. در آن موقع نمیتوانستم به خوبی درک کنم که والاترین نعمت زندگیم از لا به لای بزرگترین لحظات یاس و ناامیدی به سوی من خواهد آمد. تنها ذره از یک راز بزرگ به من هدیه شده بود، راز زندگی. این اندک بصریت را از کتابی به قدمت یک صد سال که دخترم هیلی به من داده بود دریافتم.
ادامه مطلب
امروز روز اول نبود ولی حس روز اول رو داشتم شاید بخاطر اینکه بعد ازز مدت ها بجای اینکه خودم رانندگی کنم بابام رسوندم:)دقیقا حس روز اول مدرسه،همون قلیلی ویلی رفتن ته دل آدم با حس اینکه داری یه چیز جدید رو شروع میکنی:)پ.نون: از اینکه این همه مسائل مهم و عمیق وجود دارن ولی همه اش دارن سر حجاب دعوا میکنن بدم میاد:/پ.نون:امروز ندیدمش س رو و خوشحالم:)کاش هیچ کدوم از راندا رو باهاش نیوفتم:)پ.نون: موزیک broken&beautiful رو گوش دادم دیدم ost یه کارتونه،چقد آهنگ
دانلود کتاب معجزه قدرت فکر از ژوزف مورفی

amounts.raclab.ir › amounts › htmlشما قصد دانلود فایل کتاب کاربرد هوش و فکر را دارید؟ ... نویسنده: ژوزف مورفی مترجم: هوشیار رزم آزما تعداد صفحات: 246 این کتاب شامل: -انرژی آسمانی سبب ساز سعادت -سعادت ... باطن -سازندگی نیروی باطنی -تحول روح -معجزات درمانی و نیروی آسمانی -گنجینه های نهفته در باطن -تصاویر ذهنی چیست؟ -روح و قدرت درمان آن -پدیده های روحی و.۳۷ جمله الهام‌بخش راجع به قدرت فکر از بز
ضحاک دو تا مار روی شونه هاش داشت که مغز آدما رو می داد بخورن، که اگه نمی خوردن، ضحاک رو سرویس می کردن!من از وقتی که شروع کردم به خوندن و نوشتن، دقیقاً حس می کنم ضحاک‌ام! منتهی با این تفاوت که مارهای ضحاک روی دوشش‌ بودن، مارهای من توی مغزم.ضحاک به مارهاش مغز آدم می داد، من کلمه! فرقی هم نمی کنه چی باشه، داستان کوتاه، رمان، شعر، نمایش نامه، روزنامه، مجله، فیلمنامه، و حتی گاهاً فیلم و سریال رو می ریزم توو تابع (x)f و ازش کلمه می گیرم!کتابایی که خیلی
این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌؛ و طبق باور شبه علمی "قانون جذب" مدعیه که افکار ما میتونن مستقیما دنیای ما را بسازن! یعنی ما به هر چیزی که فکر کنیم و انرژی بدیم چه مثبت و چه منفی اون رو به زندگیمون جذب می کنیم.کتاب در هر فصل راز رو در مورد موضوعات مختلفی توضیح داده که از فصل های آن میشه به آشنایی با راز، چگونگی کاربرد راز در زندگی، توانمندی راز، راز در جذب ثروت و روابط و... اشاره کرد؛ که در هر فصل در مورد این که چگونه می توانیم قانون
دانلود PDF کتاب قدرت ذهن و تجسم
دانلود PDF کتاب قدرت ذهن و تجسم
تنها سایت ارائه دهنده ی فایل پی دی اف PDF کتاب قدرت ذهن و تجسم توجه : این فایل بر روی تمامی گوشی ها و سیستم های کامپیوتری به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد . توجه : از مجموعه ی بی نظیر محصولات دیگر ما نیز دیدن ...
دریافت فایل
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب قدرت فکر – دکتر ژوزف مورفی pdf - دانلود رایگان کتاب|دانلود ... https://panteashop.ir › کتاب-رایگان-قدرت-فکر-دکتر-ژوزف-مورفی-pdf ۱۱ ا
دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین به زبان فارسی

دانلود کتاب

kankorafghanistan.com › wp-content › uploads › 2019/05 › قدرت-کلام-چگونه از قدرت کالم مان در زندگی به نفع خود استفاده کنیم؟ 1PDFnegareshnik کانال تلگرام و اینستاگرام من: www.negareshenik.ir آدرس سایت ... این کتاب الکترونیکی متن کامل سخنرانی جول اوستین. می باشد که آدرس دانلود این سخنرانی در انتهای این. کتاب آورده شده است. ... من قوی هستم... من رویاهایم را به حقیقت ...bilgiverim.com
معرفی کتاب صوتی راز
با کتاب صوتی راز نوشته راندا برن، می‌توانید هر آنچه می‌خواهید را به دست آورید. این کتاب شما را با اسرار راز آشنا مى‌‌کند و در می‌یابید که بر هر کارى توانا هستید و هیچ مانعى نمى‌تواند شما را از آرزوهایتان محروم کند. کتاب راز شما را با خویشتن راستین خویش آشنا مى‌کند. با کشف راز، شکوه انسانى خود را کشف خواهیم کرد.
بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب مى‌گوید هر چیز مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر م
این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌؛ و طبق باور شبه علمی "قانون جذب" مدعیه که افکار ما میتونن مستقیما دنیای ما را بسازن! یعنی ما به هر چیزی که فکر کنیم و انرژی بدیم چه مثبت و چه منفی اون رو به زندگیمون جذب می کنیم.کتاب در هر فصل راز رو در مورد موضوعات مختلفی توضیح داده که از فصل های آن میشه به آشنایی با راز، چگونگی کاربرد راز در زندگی، توانمندی راز، راز در جذب ثروت و روابط و... اشاره کرد؛ که در هر فصل در مورد این که چگونه می توانیم قانون
فایل صوتی فارسی کنفرانس آموزشی کوین ترودو
کوین ترودو قوانین استفاده از قانون جذب را در سخنرانی خود فاش میکند این فایل صوتی ترجمه شده به فارسی، یکی از بزرگترین رازهای واقعی و مخفی جهان را برملا میکند

دسته بندی
اقتصاد

فرمت فایل
rar

حجم فایل
32270 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

شاید کتاب راز را خوانده باشید. نوشته ی راندا برن
در این کتاب، چیزی بنام قانون جذب شرح داده شده بود و توضیح میداد که چگونه با استفاده از ذهن، این قانون را بکار ببرید
خیلی
دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین به زبان فارسی

دانلود کتاب

رتبه: ۵ - ‏۱ رأی۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - سمینار قدرت من هستم که کتابش در سال 2015 به چاپ رسیده است که پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب جول اوستین بوده است. این کتاب دارای 18 ...www.ketabchin.com › روانشناسی و موفقیت › موفقیت و انگیزشیدانلود کتاب قدرت من هستم | کتابچیندانلود کتاب قدرت من هستم نوشته جول اوستین از انتشارات شادن پژواک. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی
کتاب چگونه هر فردی را عاشق خود کنیم
بازدهی صد در صد و تضمینی

دانلود کتاب

https://taaghche.com/taaghche.com › ... › چگونه دیگران را جذب خود کنیمدانلود کتاب چگونه دیگران را جذب خود کنیم | محمد صادقی سیار ...«چگونه دیگران را جذب خود کنیم» به قلم و پژوهش محمد صادقی‌سیار است و مجموعه‌ای از ... این خصلت اخلاقی به مرور زمان به دست می‌آید، از آنجایی که هر یک از افراد در زمان ...https://www.chetor.com/www.chetor.com › ... › کاریزما › چگونه دیگران را جذب کنیم؟چگو
سلام به همه کاربران و کسانی که از کل جهان نه کشور و قاره و شهرستان و استان بلکه کل جهان از کشورهای مختلف نوشته های بنده را مطالعه می کنند و صمیمانه و خالصانه خوشحال هستم که توانستم به عنوان نویسنده کوچکی مطالبی را بنویسم که همه مخاطب هایم از ان لذت ببرند در هر زمان و مکانی که هستند.
شاید الان تعجب کنید که چرا انقدر دیر مطالب را می نویسم بله حق دارید ولی برای هر کاری دلیل محکمی دارم که برایتان عرض خواهم کرد واقعیتش را بخواهید من در حال خدمت (مقد
قسمت اول را بخوان قسمت 85
نمی خواستم حال خوبم را به بد ترین حال تبدیل کنم. عزیز ادامه داد.
- اما دختر کوچولوی من. این زیبایی ابدی نیست! روزی تموم میشه. تا جوونی باید لذت ببری. عاشق بشی و کنار عشقت دلدادگی کنی. تا جوون هستی ادواج کنی کنار شوهرت ارامش بگیری و براش غذا درست کنی خونشو گرم نگه داری این جوریه که زیباییت ابدی میشه... ادامه داد
- ستاره ی من! دختر قشنگم. قربون چشمای خوش رنگت بشم. حرفش را قطع کردم.
- عزیز! این حرفا مقدمه ی چیه؟ می خواین شوهرم ب
رهپویان
هدایت: وین دایر یکی از مروجان قانون جذب است، در این زمینه می گوید:« باید هر شب
پیش از خواب دو کلمه ثروت و موفقیت را آنقدر تکرار کنید تا خوابتان ببرد. چون هر
چه را قبل از خواب و در حالت خلسه پیش از خواب با خودتان نجوا کنید بر ضمیر
ناخودآگاهتان نقش می بندد.» وین دایر، راز قانون جذب، ص 140

این
جملات وین دایر بیانگر و تایید دنیایی بودن تئوری راز و نفی آخرت در این دسته از
قانون‌های فرقه‌ای است. او انسان را حتی در زمان استراحت برای دنیا می خواه
1. عملگری را از شما می‌گیرد و به انفعال شما دامن می‌زند
بر طبق قانون جذب تنها کاری که برای رسیدن به اهداف‌تان باید انجام دهید، این است که تصور کنید به آنها رسیده‌اید. این نقل قول مستقیم یکی از معلمان قانون جذب است که "شما به جهان نیامده‌اید که کاری انجام بدهید، کار و عمل شما به جهان نشان می‌دهد که چیزی را ندارید و این باعث می‌شود که به قانون جذب شک کنید. بنابرین به هیچ عنوان نمی‌توانید از جادوی فکر مثبت استفاده کنید" تمام تنبل‌های جهان می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها